Mapa strony Aktualności Kontakt Dla niesłyszącychdlaslabowidz
pracodawcy_button bezrobotni_button

AKTUALNOŚCI

KOMUNIKAT

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu informuje, że w związku z realizacją zadań w zakresie pomocy dla osób niepełnosprawnych ze środków PFRON

od dnia 30-05-2016 r. do dnia 17-06-2016 r.

przyjmuje wnioski osób niepełnosprawnych zamieszkujących tylko na terenie pow. poznańskiego o przyznanie środków na podjęcie działalności.

więcej >>>

Bezpłatny kurs komputerowy

Kurs składa się z 5 bloków tematycznych. Adresatami kursów są m.in. osoby bezrobotne z wykształceniem co najwyżej średnim.

więcej >>>

Komunikat

W związku z pełnym zaangażowaniem środków finansowych przeznaczonych na aktywizację zawodową osób bezrobotnych oraz napływem znacznej liczby nowych wniosków przekraczających aktualne możliwości finansowe, Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu informuje, że z dniem 23.05.2016r. wstrzymuje przyjmowanie wniosków o  organizację prac interwencyjnych, świadczeń aktywizacyjnych, dofinansowania do wynagrodzenia 50+ oraz robót publicznych.

więcej >>>

III Targi Praktyk i Staży na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM

W dniu 18 maja 2016 roku Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu uczestniczył w III Targach Praktyk i Staży zorganizowanych przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

więcej >>>

Drzwi Otwarte Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu organizuje kolejną edycję Drzwi Otwartych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 21 maja 2016r. w godzinach od 10:30 do 12:30 w siedzibie WUP w Poznaniu przy ul. Kościelnej 37.

więcej >>>
Strona: