Mapa strony Aktualności Kontakt Dla niesłyszącychdlaslabowidz
pracodawcy_button bezrobotni_button

AKTUALNOŚCI

Ośrodek Aktywizacji Zawodowej - szansą na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami”

„Ośrodek Aktywizacji Zawodowej – szansą na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami”  to projekt którego celem jest zwiększenie zatrudnienia wśród niepełnosprawnych mieszkańców gmin powiatu poznańskiego (Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Rokietnica, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne). 

więcej >>>

Projekt „Nowe horyzonty”

Głównym celem projektu jest wzrost aktywności zawodowej 324 osób:nauczycieli i pracowników Sektora Oświaty którzy zostali zwolnieni bądź są zagrożeni zwolnieniem, poprzez udzielenie kompletnego wsparcia doradczego, szkoleniowego, edukacyjnego, finansowego i zawodowego.

więcej >>>

Nowe formy współpracy z pracodawcami

W związku z pozyskaniem dodatkowych środków finansowych zapraszamy pracodawców z Poznania i powiatu poznańskiego do współpracy przy realizacji nowych form aktywizacji zawodowej, wprowadzonych nowelizacją ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

więcej >>>

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - dla pracodawców

Prowadzisz firmę? Chcesz podnieść kwalifikacje Twoje i Twoich pracowników? Skorzystaj z Krajowego Funduszu Szkoleniowego!

więcej >>>

Staże dla osób niepłnosprawnych - Program JUNIOR

Staż to szansa na samodzielność. Skorzystaj! Weź udział w programie JUNIOR.

więcej >>>

ZUS partnerem edukacyjnym Lata z Radiem

Edukacja w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz promocja portalu Platformy Usług Elektronicznych (pue.zus.pl) - kompleksowego rozwiązania w dziedzinie e-administracji, to idea przyświecająca obecności ZUS na festynie ,,Lata z Radiem" - Tarnowo Podgorne, 5 lipca 2014 roku. 

więcej >>>
Strona: