Mapa strony Aktualności Kontakt Dla niesłyszącychdlaslabowidz
pracodawcy_button bezrobotni_button

AKTUALNOŚCI

Pracodawco, skorzystaj z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Prowadzisz firmę? Chcesz podnieść kwalifikacje Twoje i Twoich pracowników? Skorzystaj z Krajowego Funduszu Szkoleniowego! DODATKOWY NABÓR!

więcej >>>

Bezpłatne kursy komputerowe ECDL Start

Kursy organizowane są przez firmę AG Doradztwo,  w ramach projektu "Z komputerem na TY". Celem projektu jest podniesienie poziomu umiejętności obsługi komputera mieszkańców województwa wielkopolskiego poprzez realizację szkoleń komputerowych zakończonych egzaminem ECDL w okresie od listopada 2013 do czerwca 2015.

więcej >>>

Załóż spółdzielnię socjalną

Myślisz o utworzeniu spółdzielni socjalnej? Nie zwlekaj!
Trwa nabór wniosków!

więcej >>>

Nowe formy aktywizacji

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z nowych form aktywizacji (bon szkoleniowy, bon stażowy, bon zatrudnieniowy, grant na telepracę, świadczenie aktywizacyjne, dofinansowanie za zatrudnienie osoby 50+) wprowadzonych nowelizacją ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. 

więcej >>>

"Latarnicy Polski Cyfrowej"

Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”  ogłasza nabór kandydatów na Latarników Polski Cyfrowej - wolontariuszy, którzy w lokalnych środowiskach prowadzić będą zajęcia wprowadzające pokolenie osób w wieku 50+ w świat Internetu, usług cyfrowych i komputera.

więcej >>>

Ośrodek Aktywizacji Zawodowej - szansą na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami”

„Ośrodek Aktywizacji Zawodowej – szansą na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami”  to projekt którego celem jest zwiększenie zatrudnienia wśród niepełnosprawnych mieszkańców gmin powiatu poznańskiego (Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Rokietnica, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne). 

więcej >>>
Strona: