Mapa strony Aktualności Kontakt Dla niesłyszącychdlaslabowidz
pracodawcy_button bezrobotni_button

AKTUALNOŚCI

Projekt Schematom STOP!

Na terenie powiatu poznańskiego realizowany jest II etap projektu ,, Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy- pilotaż”. 28 lipca 2015 roku w siedzibie urzędu odbyło się spotkanie, realizowane w ramach projektu, gości z powiatów: Janowa Lubelskiego, Kraśnika i Lublina wraz z przedstawicielami powiatu poznańskiego. 

więcej >>>

Zaproszenie dla pracodawców

Zapraszamy pracodawców z Poznania i powiatu poznańskiego do współpracy w zakresie: organizacji staży zawodowych dla osób bezrobotnych, refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego (5 stanowisk), bezpłatnego pośrednictwa pracy, w zakresie wyboru kandydata na poszukiwane stanowisko pracy

więcej >>>

Szkolenia dla osób bezrobotnych

Szkolenia: spawanie podstawowe, technolog robót wykończeniowych w budownictwie, profesjonalny magazynier.

Weź udział w szkoleniach i zdobądź nowy zawód!

więcej >>>

Komunikat - wstrzymanie przyjmowania wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu wstrzymuje przyjmowanie wniosków pracodawców o zawarcie umów dotyczących realizacji instrumentów rynku pracy.

więcej >>>

XV Raport o bezrobociu absolwentów

16 czerwca 2015 roku odbyła się promocja kolejnej edycji „Raportu o bezrobociu absolwentów szkół ponadgimnazjalnych Poznania i powiatu poznańskiego”.

więcej >>>

Ogólnopolski Konkurs Poprawy Warunków Pracy

Celem konkursu jest wyróżnianie tych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, a także opracowań naukowych, których zastosowanie przyczyniło się do poprawy warunków pracy.

więcej >>>
Strona: