Mapa strony Aktualności Kontakt Dla niesłyszącychdlaslabowidz
pracodawcy_button bezrobotni_button

AKTUALNOŚCI

Informacja dla pracodawców

Zapraszamy pracodawców z Poznania i powiatu poznańskiego do współpracy w zakresie: wsparcia finansowego na zatrudnienie pracowników w ramach prac interwencyjnych.

więcej >>>

Bezpłatne szkolenia w POWP

Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenia dla osób planujących rozpoczęcie lub prowadzących własne firmy

więcej >>>

Nabór wniosków

Informujemy, że od 17.08.2015r. do 28.08.2015r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach posiadanych przez Urząd środków z Europejskiego Funduszu Społecznego Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (EFS WRPO). Aktualna kwota dofinansowania wynosi maksymalnie 15.000 zł.

więcej >>>

Przerwa w systemie ePUAP

Centrum Projektów Informatycznych informuje, że w środę 12.08.2015 r. o godzinie 20:00 rozpocznie się przerwa w dostępności systemu ePUAP, podczas której będą prowadzone prace mające na celu udostępnienie użytkownikom nowej, produkcyjnej wersji systemu ePUAP.

więcej >>>

Mikrobiznes na maksa

Miasto Poznań i Mikrobiznes na maksa zapraszają na bezpłatne porady w zakresie pomysłów biznesowych, konsultacji biznesplanów itp.

więcej >>>

Szkolenia dla osób bezrobotnych

Weź udział w szkoleniu, zdbądź nowe kwlaifikacje, szybciej znajdź pracę!

Poznaj nasze plany szkoleń i wybierz kurs dla siebie!

więcej >>>
Strona: