Mapa strony Aktualności Kontakt Dla niesłyszącychdlaslabowidz
pracodawcy_button bezrobotni_button

AKTUALNOŚCI

Staże finansowane z EFS - zapraszamy pracodawców

Zapraszamy pracodawców do organizacji staży dla osób bezrobotnych do 30. roku życia, współfinansowanych z EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwoj.

więcej >>>

Bezpłatne kursy komputerowe

Miasto Poznań realizuje projekt „Certyfikat ECDL – kompetencje na miarę potrzeb” . W ramach projektu oferowane są bezpłatne kursy z zakresu obsługi komputera. Kursy zakończą się egzaminem i możliwością uzyskania przez Uczestników Projektu certyfikatu ECDL na różnych poziomach.

więcej >>>

Komunikat - wstrzymanie przyjmowania wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu wstrzymuje przyjmowanie wniosków pracodawców o zawarcie umów dotyczących realizacji instrumentów rynku pracy.

więcej >>>

Projekt dla osób niepełnosprawnych

„Telemarketing szansą dla niepełnosprawnych Wielkopolan”, celem projektu jest poprawa sytuacji zawodowej, niezatrudnionych, niepełnosprawnych mieszkańców województwa wielkopolskiego do 30 r.ż.

więcej >>>

Targi Aktywni 50+

W dniach 27-28 marca 2015 roku na terenie MTP odbywają się Targi Aktywni 50+. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie nr 15.

więcej >>>

Jesteś pracodawcą - skorzystaj z naszej oferty!

Zapraszamy pracodawców z Poznania i powiatu poznańskiego do współpracy przy realizacji programu specjalnego “Właściwa droga”. Skorzytaj z możliwości i otwórz drogę innym!

więcej >>>
Strona: